Blog

Preparaty na odchudzanie

Podstawy są najważniejsze!

Najlepszym preparatem na odchudzanie jest stosowanie zdrowej żywności oraz odpowiedniej dawki ruchu. 
W tym temacie nic się nie zmieniło od lat ani tez nie zmieni. Nie ma żadnej magicznej pigułki aby nagle schudnąć, nabrać kondycji lub chęci do życia. Wszystko trzeba wyrobić własną determinacją i dyscypliną. Należy regularnie spożywać odpowiednią ilość posiłków zgodnie z piramidą żywieniową i pójść raz dziennie chociaż na spacer. 

Z czego warto korzystać?

Podczas stosowania zdrowej diety szybko zauważysz, że Twój organizm Ci podziękuje. Wystarczy stosować parę prostych zasad jak na przykład zamiast stosowania słonych przekąsek przy pracy biurowej po prostu weź orzechy, słodzone napoje zastąp wodą gazowaną z cząstkami pomarańczy. Kawa jest bardzo dobrym wspomagaczem odchudzania jak i zdrowego trybu, warto też się zainteresować zielonym ziarnem. 

Kiedy wdrożyć suplementację?

Jak już będziesz mieć opanowane podstawy żywieniowe i zapewnisz sobie chociaż minimum ruchu ro warto wtedy zacząć myśleć o suplementacji diety. Jak sama nazwa wskazuje ma być to uzupełnienie posiłków. Czyli przy ćwiczeniach siłowych aby nie spożywać cały dzień białka stosuje się tabletki witaminowe z grupy B lub shaki proteinowe. Przy redukcji warto pamiętać o uzupełnieniu witamin i minerałów. Kiedy zaś czujesz, że potrzebujesz większej pomocy możesz zacząć stosować od herbatek ziołowych po typowe termogeniki. 

Po więcej porad

zapraszam do sklepu