forskolinOPTIMA


Kto z nas nie chciałby posiadać pięknej i smukłej sylwetki? Wiele osób borykających się z problemem nadwagi poddaje się i traci nadzieję, tylko dlatego, że nie znalazły odpowiedniej pomocy i środka, który skutecznie wpiera ich w drodze do osiągnięcia dobrej formy. Ty nie możesz się poddać!

Istotną kwestią podczas walki z nadwagą jest racjonalne odżywianie, ruch oraz świadomość, że w trakcie dążenia do celu, należy pamiętać także o swoim zdrowiu. Dobrym pomysłem podczas kuracji odchudzającej jest sięgnięcie po suplement diety, który wspiera spalanie tkanki tłuszczowej oraz reguluje pracę całego organizmu.

Na rynku jest wiele produktów wspomagających odchudzanie, ale jak wybrać najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy? Warto zwrócić uwagę na ich skład i sięgnąć po ten, który zawiera tylko naturalne składniki.

To właśnie z myślą o Tobie stworzyliśmy naturalny i skuteczny suplement diety Forskolin Optima, który zawiera sproszkowane listki pokrzywy indyjskiej (Coleus Forskohlii). Działanie forskoliny znane jest od wieków w tradycyjnej medycynie hinduskiej. Jeśli stosowany od lat składnik przynosił zaskakujące efekty o pomógł wielu ludziom, może pomóc także Tobie!

Dlaczego walka z nadwagą jest tak ważna dla naszego zdrowia?

Nadwaga to nie tylko problem z dopasowaniem ubrań. Może ona pociągać za sobą poważne konsekwencje, które dotkliwie odbijają się na zdrowiu. Lekarze, jako choroby związane z otyłością, najczęściej wskazują nadciśnienie tętnicze, miażdżycę, cukrzycę typu 2, zmiany zwyrodnieniowe stawów czy kamicę pęcherzyka żółciowego. Nadwaga zwiększa również ryzyko nowotworów i przyspiesza procesy starzenia się.

Dlatego tak ważne jest, by decyzji o kuracji odchudzającej nie odwlekać w nieskończoność! Im prędzej zdecydujesz się na zrzucenie kilogramów tym szybciej będziesz cieszyć się efektami i tym samym unikniesz wielu nieprzyjemnych powikłań zdrowotnych!

Na czym polega działanie Forskolin Optima?


Pokrzywa indyjska zawarta w tabletkach na odchudzanie Forskolin Optima poza sprawdzonym działaniem odchudzającym, stosowana jest także do leczenia innych dolegliwości, jak np. nadciśnienie tętnicze, zastoinowe niewydolności serca, zaburzenia układu oddechowego, stany zapalne pęcherza.

Badania nad leczniczym działaniem pokrzywy indyjskiej przeprowadzone w 1974 roku wykazały, że za jej niezwykłe właściwości lecznicze odpowiadają przede wszystkim związki diterpenowe, czyli Acetoxycolesol, Barbutazyna (Barbatusin), Coleol, Coleonon, Coleanol, Deoxycoleonol, Dialdehydy, Krocetyna, Napthopiron, Plektryna, Plektirinon, Secoabietan.

W wyniku dalszych, wnikliwych badań, najważniejszym okazał się związek diterpenowy, nazywany FORSKOLINEM, który odpowiada za niemal wszystkie farmakologiczne działania pokrzywy indyjskiej. Nazwa Forskolin pochodzi od nazwiska fińskiego botanika Petera Forskala.

Odpowiednia waga ciała to zdrowie i doskonałe samopoczucie!

Substancje zawarte w tabletkach odchudzających Forskolin Optima, pochodzące z pokrzywy indyjskiej (forskolina) doprowadzają do skutecznego rozkładania komórek tłuszczowych. Dzieje się tak za sprawą rozbijania kwasu powstałego podczas syntezy białek (ATP-Adenozynotrójfosforan) na CAMP (Cykliczny Monofosforan Adenozyny), który reguluje poziom rozpadu tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Powoduje jednocześnie umiarkowany rozwój tkanki mięśniowej, co sprzyja wzrostowi tzw. beztłuszczowej masy ciała.

Forskolina powoduje zamianę tłuszczu na potrzebną organizmowi energię oraz ogranicza jego odkładanie.

Mając na uwadze swoje zdrowie, piękny wygląd i doskonałą sylwetkę, warto stosować suplementy odchudzające, które skutecznie spalają tłuszcz, wspierają zdrowie i regulują pracę całego organizmu, ale także nie powodują skutków ubocznych , jak np. efekt jo-jo.

Jeśli stosowałaś/-eś już różne odchudzające suplementy diety bez osiągnięcia zadowalających rezultatów, przygotuj się na pozytywne zaskoczenie!

Możliwe efekty stosowania suplementu Forskolin Optima: Rozkład tkanki tłuszczowej, Przyspieszenie metabolizmu, Oczyszczenie organizmu z toksyn, Poprawa wyglądu skóry.

Produkt można również nabyć na forskolinoptima.comkomentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego produktu. Badź pierwszy!