africanMANGO


Suplement Diety African Mango


Preparat przeznaczony i kierowany do osób zmagających się z problemem nadwagi, chcących jednocześnie zachować wspomaganie środkami naturalnego pochodzenia. Tabletki na odchudzanie zawierające ekstrakt z pestek afrykańskiego mango, mogą być skutecznym rozwiązaniem wyżej wymienionych przypadłości. Działanie ekstraktu Irvingia Gabonensis zostało udokumentowane badaniami i testami naukowymi. Regularne stosowanie w diecie suplementów zawierających w swoim składzie ekstrakty pestek mango skutecznie wspomagają proces zdrowego odchudzania, usuwają szkodliwe toksyny przemiany materii, ograniczają zapotrzebowanie na kalorie, wspomagają trawienie i regulują poziom cholesterolu.

Wykaz badań na temat właściwości odchudzających ekstraktu:

african mango naprawdę działa!


Afrykańskie mango na początku stało się popularne w Stanach Zjednoczonych dzięki testowi przeprowadzonemu przez Dr Mehmeta Oza, który stosując na sobie suplement zawierający african mango uzyskał świetny wynik, bo w stosunkowo krótkim czasie (8 tygodni) stracił na wadze 7 kilogramów! Co więcej, podczas trwania testu nie zmieniał trybu żywienia i nie wprowadzał dodatkowej aktywności fizycznej. Dr.Mehmet Oz stał się od tej pory zagorzałym propagatorem ekstraktu z pestek mango w odchudzaniu i wielokrotnie mówił o tym w swoim telewizyjnym show, czym wywołał lawinę osób podążających za jego przykładem. W następnych tygodniach okazało się że mango jest rzeczywiście bardzo skutecznym „spalaczem” tłuszczu, a suplementy tego typu stały się jednymi z najpopularniejszych w Stanach a potem w Europie.

 

Dwukrotnie, w latach (2005 i 2009) na Uniwersytecie Yaounde w Kamerunie przez dr.Judith L Ngondi, dr.Julius E Oben oraz prof.Samuel R Minka. Przeprowadzono testy na dwóch grupach (50 osób każda) w okresie czterech tygodni, podając pierwszej grupie placebo zaś pozostałym kapsułki zawierające Irvingia Gabonensis. Odnotowane wyniki potwierdziły spadek zawartości tkanki tłuszczowej średnio o 5,3%, obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, adiponektyny i leptyny, białka C-reaktywnego. W grupie przyjmującej placebo nie odnotowano żadnych tego typu zmian. Publikacja wyników badań miała miejsce na łamach jednego z najbardziej znaczących pism swiata nauki „Lipids in Health and Disease”.

African mango efekty:

zmniejszenie apetytu

uczucie sytości na dłużej

szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicy brzucha

poprawę kondycji i lepsze samopoczucie

Naturalna suplementacja :


Stosowanie naturalnych środków odchudzających takich jak African Mango może znacząco ułatwić trudny proces spalania nagromadzonej przez lata tkanki tłuszczowej. Naturalne wspomaganie procesów metabolicznych jest wysoce wskazane w szczególności gdy, codzienna dieta nie jest w stanie dostarczyć odpowiednich substancji i minerałów. Sytuację taką bardzo trafnie można porównać z corocznymi przypadłościami związanymi z przeziębieniami i grypą, jesteśmy wtedy na nie narażeni i większość z nas stosuje wtedy przeróżne suplementy diety wspomagające naszą odporność, dostarczając w ten sposób naszemu organizmowi potrzebne substancje…

...z odchudzaniem jest dokładnie tak samo!

Wprowadź do swojej diety odpowiednią suplementację, która pomoże „ustawić” Twój metabolizm, a kłopot nadwagi zniknie bezpowrotnie!

Produkt można nabyć na stronie africanmangosklep.plkomentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego produktu. Badź pierwszy!